>> technologie RVS master >> technologie RVS master >> technologie RVS master >> technologie RVS master >> technologie RVS master >> 
 

Vítejte na oficiálních stránkách nanotechnologického produktu technologie RVS master, jimž je výhradně firma NAGARA s.r.o., která tak zastupuje tak celou východní evropu. Unikátní technologie Hi-Tech produktů RVS master jsou v jejich výsledných efektech, které zvyšují odolnost, hlavně spolehlivost a životnost kontaktních kovových ploch a to tím, že vymezuje vůle a snižuje tření. Jedná se vždy o jednorázové ošetření.

O našich RVS master technologiích...

RVS master je vysoce spolehlivá strojírenská technologie, jež umí ošetřit dvojice kovových ploch mechanismů jako jsou převodovky, motory, ložiska, klouby. Produkty řady RVS master jsou v několika modifikacích a to buď jako vazelína, sprej a olej.

V těchto nosných médiích je RVS komponent, který se dostane do ploch jež obsahují železo –Fe a zreagují na kovokeramiku. Technologie RVS master renovují jak nové auta, tak ojeté. RVS technologie účinkuje jak u os. aut tak i u motorek všech typů. Renovace se provádí i na TIR & Truck záležitostech, na zemědělské a lesnické technice.

Specificky se zabýváme závodními a soutěžními speciály. Dokážeme Vám ušetřit peníze, čas na náhradních dílech i spotřebě paliva. Spolehlivost Vašeho stroje se bude Vaší odměnou

 

RVS master není jen technologie na ošetření auto, moto. Ale lze sní ošetřit i benzopily, sekačky, jízdní kola, průmyslové stroje, modelářské záležitosti, domácí techniku atd….
20.01.2010

Vítejte na novém OFICIÁLNÍM WEBU RVS-TEC.CZ, který prezentuje strojírenskou nano-technologii RVS master. TENTO WEB JE VE FÁZI VZNIKU. Proto pro info které dočasně chybý, se telefonicky kontaktujte

20.01.2010

Právě jsme otevřeli tuto novou webovou prezentaci pro Hi-Tech produkty RVS master

20.01.2009

V Praze jsme již tradičně, poněkolikáté účastníme veletrhu MOTOCYKL 2010, který otevře motorkářskou sezonu v Praze Holešovicích.

RVS MASTER     |     2009     |     Developed by aWEBDESIGN webdesign studio