Naftové vstřiky

RVS master Dp-3

Vysoce efektivní produkt z řady nanotechnologie RVS master. Toto balení obsahuje potřebné množství RVS master komponentů nezbytných pro ošetření palivového systému dieselových motorů. Slouží k ošetření palivových injectorů vč. common railů a to jakéhokoliv druhu a výrobce. Sníží se citlivost na suchou naftu a zvětší se korozi odolnost. Produkt RVS master Dp-3 je dodáván samostatně v jednom balení. Tento spolehlivý produkt v řadě nanotechnologie RVS master už přerostl úlohu tradičního doplňku ošetření motoru. V současné době je k dostání tento HI-TECH produkt v jediné podobě.

Produkt RVS master Dp-3 do obsahu motoru 3000 cm3 2.914 Kč vč. DPH

Námi navržený produkt se aplikuje cca pro automobily jež mají najeto méně 200.000 km. Odpovídá tomu totiž obsahové množství komponentů RVS master. To znamená, že pro daný stupeň opotřebení a ojetí nemusí být dané množství přesné i proto se výše uvedené jednotlivé produkty dají násobit, sčítat a různě kombinovat a to právě vám na míru. Tyto produkty RVS master řady Dp-3 jsou určeny pro běžné opotřebené mechanismy bez mechanických závad (prasklé kroužky, poškozené TURBO, poškozený vstřikovač, apod.).

Přibližný návod na použití:

Do nádrže s minimem paliva ( cca množství odpovídající rezervě) se dodá RVS master Dp-3 a vyrazí se na nepřetržitou cestu, která by měla dosahovat 250 - 300 km. Po této době se dotankuje nafta. Jedná se o obsah 60 ml. Ukončení ošetření se považuje za cca 500 km od fáze aplikace. Po nadávkování je nezbytné vyrazit na cestu.

Technická data:

Doba vzniku kovokeramiky: 300 - 500 km.
Výdrž navrácených parametrů u os. aut : cca 80.000 - 100.000 km.
Celková výdrž kovokeramiky u os. aut : odlišné cca 250.000 km.
Finanční náklady : od 2.914,- Kč vč. DPH.

Způsob objednání:

POZOR - NIKDY NEKUPUJTE PŘES E-SHOP --> VŽDY JEN PO TECHNICKÉ KONZULTACI.
Objednávky buď u Nás v centrální firmě nebo pomocí našich uvedených dealerů a to přímo osobně, telefonicky či elektronicky pomocí e-mailu. Potřebné spojení pro objednávku či konzultaci na nás najdete v sekci KONTAKT

© 2011 NAGARA s.r.o., Na Šibeniku 1, Olomouc | mobil: +420 775 787 787, mail: info@rvs-tec.cz