Vstřikovače a injectory

RVS master Ic

Vysoce efektivní produkt z řady nanotechnologie RVS master. Toto balení obsahuje potřebné množství RVS master komponentů nezbytných pro ošetření palivového systému benzínových čtyřtaktních motorů. Slouží k ošetření palivových čerpadel a to jakéhokoliv druhu a výrobce (odstředivé čerpadlo i řadové), vstřikovače, motor - ošetření pístového kroužku, ventilů (sací i výfukové). Produkt RVS master Ic je dodáván samostatně v jednom balení. Tento mladý produkt v řadě technologie RVS master už je v provedení druhé generace. V současné době je k dostání tento HI-TECH produkt v jedné variační podobě:

Produkt RVS master Ic do obsahu motoru 3000 ccm 1.250 Kč vč. DPH

Námi navržený produkt se aplikuje cca pro motocykly, jež mají najeto méně 200.000 km. Odpovídá tomu totiž obsahové množství komponentů RVS master. To znamená, že pro daný stupeň opotřebení a ojetí nemusí být dané množství přesné i proto se výše uvedené jednotlivé produkty dají násobit, sčítat a různě kombinovat a to právě vám na míru. Tyto produkty RVS master řady Ic jsou určeny pro běžné opotřebené mechanismy bez mechanických závad (prasklé kroužky, podpálený ventil, apod.).

Přibližný návod na použití:

Do nádrže s minimem paliva ( cca množství odpovídající rezervě) se dodá RVS master Ic a vyrazí se na nepřetržitou cestu, která by měla dosahovat 250 - 300 km. Po této době se dotankuje benzín. Jedná se o obsah 60 ml. Ukončení ošetření se považuje za cca 500 km od fáze aplikace. Po nadávkování je nezbytné vyrazit na cestu.

Technická data:

Doba vzniku kovokeramiky: do 500 km.
Výdrž navrácených parametrů u motocyklů: cca 20.000 - 30.000 km.
Celková výdrž kovokeramiky u motocyklů: odlišné cca 80.000 km.
Finanční náklady: od 1.250,- Kč vč. DPH.

Způsob objednání:

POZOR - NIKDY NEKUPUJTE PŘES E-SHOP --> VŽDY JEN PO TECHNICKÉ KONZULTACI.
Objednávky buď u Nás v centrální firmě nebo pomocí našich uvedených dealerů a to přímo osobně, telefonicky či elektronicky pomocí e-mailu. Potřebné spojení pro objednávku či konzultaci na nás najdete v sekci KONTAKT

© 2011 NAGARA s.r.o., Na Šibeniku 1, Olomouc | mobil: +420 775 787 787, mail: info@rvs-tec.cz