Převodovka automatická

RVS master Atr

Velmi účinný HI-TECH produkt pro automatické převodové mechanismy. Produkt RVS master Atr je dodáván samostatně v jednom balení. V současné době je k dostání jedna verze produktu pro ošetření manuálních převodovek.

Produkt RVS master Atr-7 převodovky s obsahem do 7. litrů oleje 3.068 Kč vč. DPH

Námi navržený produkt se aplikuje cca pro automobily jež mají najeto cca do 200.000 km. Odpovídá tomu totiž obsahové množství komponentů RVS master. To znamená, že pro daný typ transmise v tomto případě automatické převodovky nemusí být dané sady přesné i proto se výše uvedené jednotlivé sady dají násobit, sčítat a kombinovat a to právě vám na míru. Tyto produkty RVS master řady Atr-line jsou určeny pro běžné opotřebené převodové mechanismy bez mechanických závad (vymačkané ložisko, vydřená evolventa zubu apod.).

Přibližný návod na použití:

Do stávajícího olejové náplně v převodovkové skříni naaplikujete doporučený produkt RVS master řady Atr-line. Produkt se aplikuje pomocí dávkovače v podobě stříkačky a to buď najednou nebo postupně. Jedná se o obsah cca 60 ml - tedy není v drtivém množství případů nutno vůbec odpouštět převodový olej pro RVS master. Po ukončení aplikace je nutné vyrazit na cestu a řadit na všech převodových stupních. Doba jízdy je odhadnuta na 30-45 min. Ukončení ošetření se považuje po najetí cca 500 - 5.000 km - je to odvislé od stupně opotřbení a vůlí v mechanismu a na ložiskách.

Technická data:

Doba vzniku kovokeramiky: 500 - 5.000 km.
Výdrž navrácených parametrů u převodovky u os. aut : cca 80.000 - 100.000 km.
Celková výdrž kovokeramiky u os. aut : diametrálně odlišné cca 200.000 km.
Finanční náklady : od 3.068,- Kč vč. DPH.

Způsob objednání:

POZOR - NIKDY NEKUPUJTE PŘES E-SHOP --> VŽDY JEN PO TECHNICKÉ KONZULTACI.
Objednávky buď u Nás v centrální firmě nebo pomocí našich uvedených dealerů a to přímo osobně, telefonicky či elektronicky pomocí e-mailu. Potřebné spojení pro objednávku či konzultaci na nás najdete v sekci KONTAKT

© 2011 NAGARA s.r.o., Na Šibeniku 1, Olomouc | mobil: +420 775 787 787, mail: info@rvs-tec.cz