Injectory

RVS master Dp-3

Vysoce efektivní produkt z řady nanotechnologie RVS master. Toto balení obsahuje potřebné množství RVS master komponentů nezbytných pro ošetření palivového systému dieselových motorů. Slouží k ošetření palivových injectorů vč. common railů a to jakéhokoliv druhu a výrobce. Sníží se citlivost na suchou naftu a zvětší se korozi odolnost. Produkt RVS master Dp-3 je dodáván samostatně v jednom balení. Tento spolehlivý produkt v řadě nanotechnologie RVS master už přerostl úlohu tradičního doplňku ošetření motoru. V současné době je k dostání tento HI-TECH produkt v jediné podobě.

Produkt RVS master Dp-3 do obsahu motoru 3000 cm3 2.914 Kč vč. DPH

Námi navržený produkt se aplikuje pro dodávky a nákladní automobily, jež mají najeto méně jak 200.000 km. Odpovídá tomu totiž obsahové měrné množství komponentů RVS master. To znamená, že pro daný stupeň opotřebení a ojetí nemusí být dané množství přesné i proto se výše uvedené jednotlivé produkty dají násobit, sčítat a různě kombinovat a to právě vám na míru. Tyto produkty RVS master řady Dp-3 jsou určeny pro běžné opotřebené mechanismy bez mechanických závad (prasklé kroužky, poškozené TURBO, poškozený vstřikovač, apod.).

Přibližný návod na použití:

Do nádrže s minimem paliva ( cca množství odpovídající rezervě) se dodá RVS master Dp-3 a vyrazí se na nepřetržitou cestu, která by měla dosahovat 250 - 300 km. Po této době se dotankuje nafta. Jedná se o obsah 60 ml. Ukončení ošetření se považuje za cca 500 km od fáze aplikace. Po nadávkování je nezbytné vyrazit na cestu.

Technická data:

Doba vzniku kovokeramiky: 300 - 500 km.
Výdrž navrácených parametrů u nákl. aut : cca 80.000 - 100.000 km.
Celková výdrž kovokeramiky u nákl. aut : odlišné cca 250.000 km.
Finanční náklady : od 2.914,- Kč vč. DPH.

Způsob objednání:

POZOR - NIKDY NEKUPUJTE PŘES E-SHOP --> VŽDY JEN PO TECHNICKÉ KONZULTACI.
Objednávky buď u Nás v centrální firmě nebo pomocí našich uvedených dealerů a to přímo osobně, telefonicky či elektronicky pomocí e-mailu. Potřebné spojení pro objednávku či konzultaci na nás najdete v sekci KONTAKT

© 2011 NAGARA s.r.o., Na Šibeniku 1, Olomouc | mobil: +420 775 787 787, mail: info@rvs-tec.cz