Diferenciály a jiné transmise

RVS master Tr

Nanotechnologicky HI-TECH produkt pro manuální převodové mechanismy. Produkt RVS master Tr je dodáván samostatně v jednom balení. V současné době je k dostání hned několik druhů a verzí produktů pro ošetření diferenciálů, kardanů a ostatních transmisí a převodů.

Produkt RVS master Tr-3 transmise s obsahem do 3. litrů oleje 1.934 Kč vč. DPH
Produkt RVS master Tr-5 transmise s obsahem do 5. litrů oleje 2.834 Kč vč. DPH
Vazelína RVS master Vs transmise od 595 Kč vč. DPH

Námi navržené produky se aplikují pro techniku, jež mají najeto cca do 200.000 km (4.000 motohodin). Odpovídá tomu totiž obsahové množství komponentů RVS master a předpokládaný stupeň opotřebení. To znamená, že pro daný typ transmise nemusí být dané sady a produkty přesné i proto se výše uvedené jednotlivé sady dají násobit, sčítat a různě kombinovat a to právě vám na míru. Tyto produkty RVS master řady Tr-line a vazelínky jsou určeny pro běžné opotřebené převodové mechanismy bez mechanických závad (vymačkané ložisko, vydřená evolventa zubu, vymačkaný kloub apod.).

Přibližný návod na použití:

Do stávajícího olejové náplně v transmisní skříni naaplikujete doporučený produkt RVS master řady Tr-line. Produkt se aplikuje pomocí dávkovače v podobě stříkačky a to buď najednou nebo postupně. Jedná se o obsah 60 ml - tedy není v drtivém množství případů nutno vůbec odpouštět transmisní olej pro RVS master. Po ukončení aplikace je v některých případech doporučeno vyrazit na cestu a co nejčastěji používat daný problémový mechanismus na všech zatěžovacích stupních. Ukončení ošetření se považuje po najetí cca 500 - 5.000 km (10-100 motohodin) - je to odvislé od stupně opotřbení a vůlí v mechanismu.

Technická data:

Doba vzniku kovokeramiky: 500 - 5.000 km (10-100 motohodin).
Výdrž navrácených parametrů transmise: cca 80.000 - 100.000 km (1.600-2.000 motohodin).
Celková výdrž kovokeramiky: diametrálně odlišné.
Finanční náklady: od 1.934 (595),- Kč vč. DPH.

Způsob objednání:

POZOR - NIKDY NEKUPUJTE PŘES E-SHOP --> VŽDY JEN PO TECHNICKÉ KONZULTACI.
Objednávky buď u Nás v centrální firmě nebo pomocí našich uvedených dealerů a to přímo osobně, telefonicky či elektronicky pomocí e-mailu. Potřebné spojení pro objednávku či konzultaci na nás najdete v sekci KONTAKT

© 2011 NAGARA s.r.o., Na Šibeniku 1, Olomouc | mobil: +420 775 787 787, mail: info@rvs-tec.cz