Proplach motoru

RVS master Motor Flush - safety

Základní produkt pro čtyřtaktní motory s velice jednoduchým aplikačním postupem, který se dává před výměnou oleje. Je dodáván v jednom balení. V současné době je k dostání jediná verze, která by se měla opakovat před každou výměnou oleje a to bez ohledu na to, zda je motor ošetřen technologií RVS master či nikoliv. Zde je jedno zda je motor benzínový či naftový - jediná podmínka je čtyřtaktní chod agregátu:

 

Produkt RVS master Mf-5 motory s obsahem do 5. litrů oleje 491 Kč vč. DPH

Námi navržený produkt se aplikuje pro motor, u nějž se chystá na výměnu oleje. Tyto bezpečné produkty jsou určeny pro běžné opotřebené motory bez mechanických závad (prasklé ložisko, prasklé kroužky apod.). Produkt RVS master Mf-5 neobsahuje žádné chemické rozpouštědla. Krystalicky na sebe váže uhlík. Čistí do "bílého kovu". V dosedací části gufera dokáže obnovit pružnost a těsnost a to díky vyvázání uhlíku. Velké vůle, které můžou nastat vyčištěním se zaplní malou dávkou kovokeramiky, která tam vznikne, protože každé balení obsahuje malé množství RVS master částic.

Přibližný návod na použití:

Do stávajícího oleje, nejlépe těsně před jeho pravidelnou výměnou, cca 300 - 400 km (6-8 motohodin), naaplikujete proplach RVS master Mf-5 v potřebném množství. Jezdíte v jakémkoliv vám vyhovujícím režimu stylu jízdy. Tyto kilometry není nutné najet v celku v jednom kuse. Důležité je naaplikování a roznos částic po mechanismu.

Technická data:

Vznik kovokeramiky: částečně
Doba čištění: 50-500 km (1-10) km.
Finanční náklady: od 419 vč. DPH

Způsob objednání:

POZOR - NIKDY NEKUPUJTE PŘES E-SHOP --> VŽDY JEN PO TECHNICKÉ KONZULTACI.
Objednávky buď u Nás v centrální firmě nebo pomocí našich uvedených dealerů a to přímo osobně, telefonicky či elektronicky pomocí e-mailu. Potřebné spojení pro objednávku či konzultaci na nás najdete v sekci KONTAKT

© 2011 NAGARA s.r.o., Na Šibeniku 1, Olomouc | mobil: +420 775 787 787, mail: info@rvs-tec.cz