Diferenciály a jiné transmise

RVS master Tr

Nanotechnologicky HI-TECH produkt pro manuální převodové mechanismy. Produkt RVS master Tr je dodáván samostatně v jednom balení. V současné době je k dostání hned několik druhů a verzí produktů pro ošetření diferenciálů, kardanů a ostatních transmisí a převodů.

Produkt RVS master Tr-3 transmise s obsahem do 3. litrů oleje 1.934 Kč vč. DPH
Produkt RVS master Tr-5 transmise s obsahem do 5. litrů oleje 2.834 Kč vč. DPH
Vazelína RVS master Vs transmise od 595 Kč vč. DPH

Námi navržené produky se aplikují pro dodávky a nákladní automobily, jež mají najeto cca do 200.000 km. Odpovídá tomu totiž obsahové množství komponentů RVS master a předpokládaný stupeň opotřebení. To znamená, že pro daný typ transmise nemusí být dané sady a produkty přesné i proto se výše uvedené jednotlivé sady dají násobit, sčítat a různě kombinovat a to právě vám na míru. Tyto produkty RVS master řady Tr-line a vazelínky jsou určeny pro běžné opotřebené převodové mechanismy bez mechanických závad (vymačkané ložisko, vydřená evolventa zubu, vymačkaný kloub apod.).

Přibližný návod na použití:

Do stávajícího olejové náplně v transmisní skříni naaplikujete doporučený produkt RVS master řady Tr-line. Produkt se aplikuje pomocí dávkovače v podobě stříkačky a to buď najednou nebo postupně. Jedná se o obsah 60 ml - tedy není v drtivém množství případů nutno vůbec odpouštět transmisní olej pro RVS master. Po ukončení aplikace je v některých případech doporučeno vyrazit na cestu a co nejčastěji používat daný problémový mechanismus na všech zatěžovacích stupních. Ukončení ošetření se považuje po najetí cca 500 - 5.000 km - je to odvislé od stupně opotřbení a vůlí v mechanismu.

Technická data:

Doba vzniku kovokeramiky: 500 - 5.000 km.
Výdrž navrácených parametrů transmise u nákladních aut: cca 80.000 - 100.000 km.
Celková výdrž kovokeramiky u nákladních aut: diametrálně odlišné.
Finanční náklady: od 1.934 (595),- Kč vč. DPH.

Způsob objednání:

POZOR - NIKDY NEKUPUJTE PŘES E-SHOP --> VŽDY JEN PO TECHNICKÉ KONZULTACI.
Objednávky buď u Nás v centrální firmě nebo pomocí našich uvedených dealerů a to přímo osobně, telefonicky či elektronicky pomocí e-mailu. Potřebné spojení pro objednávku či konzultaci na nás najdete v sekci KONTAKT

© 2011 NAGARA s.r.o., Na Šibeniku 1, Olomouc | mobil: +420 775 787 787, mail: info@rvs-tec.cz