Posilovače řízení

RVS master Ps - Power steering

Prostředek vyvynutý na základě nanotechnologie RVS master, jež renovuje hydraulické systémy posilovače řízení a jeho mechanismy. Produkt RVS master Ps-2 je dodáván samostatně v jednom balení. V současné době je k dostání jediná verze produktu pro ošetření serva řízení.

Produkt RVS master Ps-2 posilovače s obsahem do 2. litrů oleje 1.178 Kč vč. DPH

Námi navržený produkt se aplikuje pro lesnickou a zemědělskou techniku s hydraulickým posilovačem řízení. Stupni opotřebení a velikost oleje v hydraulice odpovídá obsahové množství komponentů RVS master. To znamená, že pro daný typ serva nemusí být dané množství dostačující a i proto se výše uvedené jednotlivé produkty dají násobit, sčítat a různě kombinovat a to právě vám na míru. Tyto produkty RVS master řady Ps jsou určeny pro běžné opotřebené posilovače bez mechanických závad (vymačkané krajní polohy, vydřená evolventa apod.).

Přibližný návod na použití:

Do nádržky hydraulického posilovače řízení se naaplikuje RVS master Ps-2 na volnoběhu se nechá zaběhnout a následně se začíná s ošetřením za pomocí otáčení volantu do obou krajních poloh a to buď na velmi zatáčkovité cestě, či uměle na volném prostranství. Jedná se o obsah 60 ml - tedy není v drtivém množství případů nutno vůbec odpouštět olej pro RVS master. Po ukončení aplikace je nutné vyrazit na cestu a držet se všech pokynů v návodu.
Konec ošetření se považuje po celkovém najetí cca 1.000 km (20 motohodin) - je to odvislé od stupně opotřebení a vůlí v mechanismu.

Technická data:

Doba vzniku kovokeramiky: 1.000 km (20 motohodin).
Výdrž navrácených parametrů serva: cca 80.000 - 100.000 km (1.600-2.000 motohodin).
Celková výdrž kovokeramiky: diametrálně odlišné cca 250.000 km.(5.000 motohodin)
Finanční náklady: od 1.178,- Kč vč. DPH.

Způsob objednání:

POZOR - NIKDY NEKUPUJTE PŘES E-SHOP --> VŽDY JEN PO TECHNICKÉ KONZULTACI.
Objednávky buď u Nás v centrální firmě nebo pomocí našich uvedených dealerů a to přímo osobně, telefonicky či elektronicky pomocí e-mailu. Potřebné spojení pro objednávku či konzultaci na nás najdete v sekci KONTAKT

© 2011 NAGARA s.r.o., Na Šibeniku 1, Olomouc | mobil: +420 775 787 787, mail: info@rvs-tec.cz