Spraye

RVS master S - Spray Grease

Vysoce účinný každodenně užitný produkt z řady RVS master nanotechnologie. Komponenty RVS master jsou uloženy v oleji a je možno je aplikovat na kontaktní plochy pomocí sprejové hlavy a dvou přesných nástavců pro přesné použití v různých oblastech dostupnosti při aplikaci. Nanotechnologicky HI-TECH upravený produkt pro namáhané mechanismy (ložiska, klouby, čepy, ozubená kola atd...). Produkt RVS master S (Spray Grease) je dodáván samostatně v jednom balení. V současné době je k dostání v jedné modifikaci.

Spray RVS master S - Spray Grease obsahuje dva nástavce 1.178 Kč vč. DPH

Tyto produkty RVS master řady S-line jsou určeny pro běžné opotřebené mechanismy bez mechanických závad.

Přibližný návod na použití:

Produkt RVS master Spray Grease nenahrazuje mazání, ale je jako ošetřující element, který zušlechtí třecí povrchy a vymezí mezi nimi vůli. Pro mazání používáte dále předepsaný produkt určený výrobcem pro daný mechanismus. Na železné plochy tření, na které chcete aplikovat RVS master S je vůbec nejlepší plochy očistit - samozřejmě pokud je taková možnost. Poté nastříkat na povrch RVS master S pokud možno po celé ploše. Následuje krátké uvedení mechanismu do chodu na při nejmenším zatížení. Proces se opakuje cca 2-3x.

Technická data:

Doba vzniku kovokeramiky: 2 - 10 hodin
Výdrž navrácených parametrů: 5 - 6x
Celková výdrž kovokeramiky u nákladních aut: odvislé od druhu mechanismu.
Finanční náklady: od 1.178,- Kč vč. DPH.

Způsob objednání:

POZOR - NIKDY NEKUPUJTE PŘES E-SHOP --> VŽDY JEN PO TECHNICKÉ KONZULTACI.
Objednávky buď u Nás v centrální firmě nebo pomocí našich uvedených dealerů a to přímo osobně, telefonicky či elektronicky pomocí e-mailu. Potřebné spojení pro objednávku či konzultaci na nás najdete v sekci KONTAKT

© 2011 NAGARA s.r.o., Na Šibeniku 1, Olomouc | mobil: +420 775 787 787, mail: info@rvs-tec.cz