Proplach motoru

RVS master Motor Flush - safety

Základní produkt pro čtyřtaktní motory s velice jednoduchým aplikačním postupem, který se dává před výměnou oleje. Je dodáván v jednom balení. V současné době je k dostání jediná verze, která by se měla opakovat před každou výměnou oleje a to bez ohledu na to, zda je motor ošetřen technologií RVS master či nikoliv. Zde je jedno zda je motor benzínový či naftový - jediná podmínka je čtyřtaktní chod agregátu:

 

Produkt RVS master Mf-5 motory s obsahem do 5. litrů oleje 491 Kč vč. DPH

Námi navržený produkt se aplikuje pro nákladní auto, který se chystá na výměnu oleje. Tyto bezpečné produkty jsou určeny pro běžné opotřebené motory bez mechanických závad (prasklé ložisko, prasklé kroužky apod.). Produkt neobsahuje žádné chemické rozpouštědla. Krystalicky na sebe váže uhlík. Čistí do "bílého kovu". V dosedací části gufera dokáže obnovit pružnost a těsnost a to díky vyvázání uhlíku. Velké vůle, které můžou nastat vyčištěním se zaplní malou dávkou kovokeramiky, která tam vznikne, protože každé balení obsahuje malé množství RVS master částic.

Přibližný návod na použití:

Do stávajícího oleje, nejlépe těsně před jeho pravidelnou výměnou, cca 300 - 400 km, naaplikujete proplach RVS master Mf-5 v potřebném množství. Jezdíte v jakémkoliv vám vyhovujícím režimu stylu jízdy. Tyto kilometry není nutné najet v celku v jednom kuse. Důležité je naaplikování a roznos částic po mechanismu.

Technická data:

Vznik kovokeramiky: částečně
Doba čištění: 50-500 km
Finanční náklady: od 419 vč. DPH

Způsob objednání:

POZOR - NIKDY NEKUPUJTE PŘES E-SHOP --> VŽDY JEN PO TECHNICKÉ KONZULTACI.
Objednávky buď u Nás v centrální firmě nebo pomocí našich uvedených dealerů a to přímo osobně, telefonicky či elektronicky pomocí e-mailu. Potřebné spojení pro objednávku či konzultaci na nás najdete v sekci KONTAKT

© 2011 NAGARA s.r.o., Na Šibeniku 1, Olomouc | mobil: +420 775 787 787, mail: info@rvs-tec.cz