Benzinopily

RVS master Cs - Chain Saw

Profesionální produkt vyvinut pro speciální využití výhradně u benzopil. Tento produkt snese pravidelné užití u profesionálů a pro jednorázové u drobných spotřebitelů. Komponenty RVS master jsou uloženy v oleji a je možno je aplikovat na kontaktní plochy pomocí sprejové hlavy a variabilnch nástavců pro přesné použití. Produkt RVS master S (Spray Grease) je dodáván samostatně v jednom balení.
Jeho specifikace - užitný produkt z řady RVS master nanotechnologie.
V současné době je k dostání v jedné modifikaci:

Spray RVS master Cs - Chain Saw dva produkty v jednom 1.178 Kč vč. DPH

Vysoce účinný RVS master Cs - Chain Saw (Řetězová pila) slouží pro aplikaci do benzinového 2. taktního motoru pily s objemem motoru do 65 cm3. RVS master nanotechnologie určena pro renovaci motoru a řezového řetězu. V tomto balení jsou obsažená obě množství pro tyto dva druhy ošetření (2 v 1).
Účinek ošetření u motoru je, že snižuje spotřebu pohonných hmot, zvyšuje výkon motoru, obnovuje a vyrovnává do původního konstrukčního maxima kompresi válců, snižuje se vnitřní mechanický odpor.
Účinek renovace u řezového řetězu je, že zrenovuje opotřebované povrchy tření v článcích samotného řetězu (dotažení řetězu), zmenší se spotřeba oleje pro mazání. Tento produkt RVS master řady Cs-line je určen pro běžné opotřebené mechanismy bez mechanických závad.

Přibližný návod na použití:

Přidává se do benzinové směsi. Ošetření motoru proběhne v průběhu 5-6 hodin provozu. Výsledky renovace řezového řetězu je již po 15-20 minutách. Kovokeramická vrstva značně sníží rychlost opotřebení (životnost motoru se zvýší až několikanásobně).
Produkt RVS master Cs nenahrazuje mazání, ale slouží jako ošetřující element, který zušlechtí třecí povrchy a vymezí mezi nimi vůli. Pro mazání používáte dále předepsaný produkt určený výrobcem pro daný mechanismus.
Alternativa jeho použití je možná po konzultaci i k renovaci 2.taktních lodních motorů, skutterů, sportovních motorů, atd.

Technická data:

Doba vzniku kovokeramiky: 5-6 hodin ( 15-20 min )
Výdrž navrácených parametrů : 5 - 6x
Celková výdrž kovokeramiky : odvislé od druhu namáhání.
Finanční náklady : od 1.178,- Kč vč. DPH.

Způsob objednání:

POZOR - NIKDY NEKUPUJTE PŘES E-SHOP --> VŽDY JEN PO TECHNICKÉ KONZULTACI.
Objednávky buď u Nás v centrální firmě nebo pomocí našich uvedených dealerů a to přímo osobně, telefonicky či elektronicky pomocí e-mailu. Potřebné spojení pro objednávku či konzultaci na nás najdete v sekci KONTAKT

© 2011 NAGARA s.r.o., Na Šibeniku 1, Olomouc | mobil: +420 775 787 787, mail: info@rvs-tec.cz